Euromac Punching


Sürekli araştırma ve teknolojik yenilik, Euromac'ın yüksek performanslı, son derece üretken ve en düşük çalıştırma maliyetlerine sahip bir dizi CNC zımbalama makinesi oluşturmasını sağlamıştır. Gereksinimleriniz ne olursa olsun optimize eden küçükten büyüğe tüm üretim ihtiyaçlarınızı karşılayacak çok sayıda ve çok yönlü konfigürasyonlar sunuyoruz.


Electric press brake


Yenilik, güvenilirlik ve üretkenlik. FX bendini üç kelime ile tanımlamanız gerekseydi kesinlikle bunlar olurdu. Euromac elektrikli abkant pres serisi, yüksek hassasiyet ve yüksek performans için kendini farklı kılan üretim gereksinimlerinize anında cevap verecektir.


Automatic punching machines


Euromac, sac metal işleme sektöründe üretim süreçlerini optimize etmeyi amaçlayan ürünlerin ve teknolojik çözümlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Sorting Cell, tüm Euromac zımbalama makinelerine entegre edilebilen tam otomatik bir yükleme ve boşaltma sistemidir.


Automated Electric PressBreak


Bu, tam otomatik bükme hücrenizi yapılandırmak için modüler sistemdir. Euromac , makineden robotla entegrasyona ve üretim sürecini yöneten yazılıma kadar yapının her öğesini tasarlayarak ve geliştirerek eksiksiz bir çözüm sunar. Euromac otomatik abkant pres makineleri, bükme operasyonlarının kalitesini ve üretim sürelerini optimize etmek için ideal çözüm.


Bending Machines


Küçük parçaları, kalın malzemeleri veya baraları bükmek için geleneksel bir abkant pres kullanıyor veya kullanmayı düşünüyor musunuz? O zaman güçlü ve çok yönlü bir yatay bükme makinesi olan Digibend'e bakmanız gerekir.


Notching Machines


İster sabit açılı bir çentik veya bir değişken açılı çentik seçin, bu türünün tek örneği olan bu beygir, kendi segmentinde diğerlerinin ötesinde özelliklere sahiptir. Ultra sert küresel dökme demir monoblok (Meehanite®) döküm, müşterilerimize sektördeki en iyi bıçak hizalamasını ve takım ömrünü garanti eder.